Mockup / X-Baner

Mockup / X-Baner

Znów troszkę zeszło, ale w końcu się udało. Dzisiaj udostępniam kolejny mock-up z serii „banerowców” – czyli wizualizacja X-baner`a. O samym nośniku chyba nie ma się co specjalnie wypowiadać, ot każdy wie o co chodzi. Niestety zazwyczaj na tego typu standy jakieś wybitne dzieła sztuki graficznej nie powstają, jednak od czasu do czasu każdy z nas musi się z czymś takim zmierzyć i przedstawić swój projekt klientowi.

Wierzę, że z pomocą przyjdzie mój mock-up. Jak zwykle na pewno nie jest jeszcze doskonały; jakoś tak mam że dopieszczam swoje mock-upy w trakcie realizacji kolejnych projektów, dlatego na większe fajerwerki liczyłbym dopiero za jakiś czas. Niemniej wierzę, że na ten moment powinno wystarczyć. Smacznego!

mockups-design.com / graficzny.com.pl

mockups-design.com / graficzny.com.pl

mockups-design.com / graficzny.com.pl

mockups-design.com / graficzny.com.pl

PL
Materiał do wykorzystania w celach prywatnych i komercyjnych. Możesz go dowolnie modyfikować i dostosowywać do swoich potrzeb. Nie możesz go dystrybuować poza tym serwisem, sprzedawać ani umieszczać na serwisach typu stock / micro-stock.
EN
You can use this material for private and commercial purpose. You may freely modify and customize it to your needs. You can not distribute it outside Graficzny.com.pl site, sell or place on sites like stock / micro-stock.
Opublikowane przez Andrzej Gdula