Mock-up – wizytówki / business cards

Mock-up – wizytówki / business cards

Prezentacje projektów wizytówek mogą być strasznie nudne jeśli nie przedstawimy ich w formie jakichś fajnych wizualizacji. Chyba właśnie dlatego w sieci można znaleźć całą masę darmowych i płatnych mock-up’ów do prezentacji tych projektów. Dzisiaj dorzucam się do tej masy i prezentuje Wam moją własną prezentacje do ściągnięcia i wykorzystania. Format wizytówki to standardowe: 90 x 50 mm.

Z przygotowanego mock-up’u jestem całkiem zadowolony, prezentuje się wcale nieźle. Problemem może być bardzo mocne tło, które w przypadku niektórych projektów wizytówek może zdominować prezentacje. Ale tak miało być. Serio. Taki zimny industrialny klimat – dosyć ciepłych drewienek i delikatnych winietek… A tak bardziej serio, to drewienka też będą ale już w kolejnych mock-up’ach. A jeśli faktycznie denerwuje Cię owo kamienne tło, to wymiana na inne nie powinna być trudna. Tym razem tło jest zupełnie odseparowane od prezentowanych obiektów, więc nic nie stoi na przeszkodzie abyś trochę sobie pozmieniał tą wizualizacje.

Tu jeszcze tylko lekkie ostrzeżenie. Plik PSD, który udostępniam jest dosyć ciężki i ciężkostrawny. Mój komputer plasuje się pewnie jako mocny średniak, a plik ten dawał mi mocno w kość. Jeśli nie będziesz wykorzystywał tej wizualizacji do druku, spokojnie możesz sobie go zmniejszyć dzięki czemu praca powinna być płynniejsza.

Poniżej link do ściągnięcia i kilka przykładów wykorzystania.

Graficzny_Wizytówka_90x50_3 Graficzny_Wizytówka_90x50_1 Graficzny_Wizytówka_90x50_2

PL
Materiał do wykorzystania w celach prywatnych i komercyjnych. Możesz go dowolnie modyfikować i dostosowywać do swoich potrzeb. Nie możesz go dystrybuować poza tym serwisem, sprzedawać ani umieszczać na serwisach typu stock / micro-stock.
EN
You can use this material for private and commercial purpose. You may freely modify and customize it to your needs. You can not distribute it outside Graficzny.com.pl site, sell or place on sites like stock / micro-stock.
Opublikowane przez Andrzej Gdula