Problemy z działaniem linków do mockupów

Problemy z działaniem linków do mockupów

Jak zapewne dobrze wiecie, mockupy, które udostępniam na Graficznym zajmują sporo przestrzeni dyskowej. W związku z tym nie udostępniałem ich na dysku, na którym stoi blog, a „porozrzucałem” je po darmowych chmurach. Nie ukrywam, że moim głównym motywem było to, aby do tego interesu nie dopłacać. W tym momencie mockupy leżą na jednym koncie google`a, które jest już na wyczerpaniu i dwóch dropbox`ach.

Niestety od wczoraj linki z jednego z kont na dropboxie zostały „tymczasowo zawieszone” – nie wiadomo co to znaczy, ale na pewno efekt jest taki, że jeśli próbowalibyście ściągnąć niektóre z mockupów (na szczęście głównie te starsze), to otrzymacie powiadomienie, które Wam wcześniej przedstawiłem. Tak naprawdę, już od jakiegoś czasu spodziewałem się, że coś takiego może nastąpić, liczyłem tylko, że na poprawienie tej sytuacji będę miał trochę więcej czasu.

Dzisiejszym wpisem chciałem Wam dać znać, że problem jest mi znany i moi najlepsi ludzie już nad tym pracują (w sensie ja i moje ego)… Kolekcja mockup`ów z Graficznego może nie jest najwybitniejsza, niemniej jest moim małym oczkiem w głowie i bardzo zależy mi, aby była w pełni dostępna i można było je ściągać bez żadnych uprzykrzeń. Jednym słowem twardo nad tym działam, jednak kiedy uda mi się rozwiązać ów problem – nie wiem.

Bardzo by mi zależało na znalezieniu jakiegoś „sponsora”, który użyczył by kilkadziesiąt GB (tak, tak, trochę tego już jest) nawet z jakimś niezbyt szybkim transferem, gdzie te wszystkie materiały mogły by sobie spokojnie wisieć i skąd byłyby ogólnodostępne. I właśnie czegoś takiego w tym momencie szukam. W każdym razie, jak tylko uda się to jakoś poukładać, na pewno dam Wam znać, a tymczasem trzymajcie kciuki!

 

Opublikowane przez Andrzej Gdula