Projekt Blok Wschodni

Projekt Blok Wschodni

Poznańskie studio kreatywne ZUPAGRAFIKA zaprezentowało bardzo ciekawy projekt: Blok Wschodni. O co w tym chodzi? Otóż „Blok Wschodni” to kolekcja kartonowych modeli do samodzielnego złożenia przedstawiające modernistyczne budynki z Warszawy. Wiele z nich słusznie nam się kojarzy z poprzednią, słusznie minioną epoką.

Jak to bardzo często mi się zdarza, nie do końca wiem o co tak naprawdę chodzi w tym projekcie. Niemniej, tak na czuja, mogę śmiało napisać, że koncepcja jest przednia, pomysłowa i zwracająca uwagę. Twórcy zapewniają, że cały zestaw stworzony jest z przetworzonego ekologicznego papieru i kartonu. Modele są ręcznie rysowane i na pewno wyglądają bardzo fajnie. Poniżej trochę zdjęć jak owa kolekcja się prezentuje.

A jeśli modele lub tematyka Wam się podoba, odwiedźcie stronę ZUPAGRAFIKI, tam możecie zobaczyć więcej zdjęć z tego projektu. A na tej podstronie, kupić wspomniane modele lub inne precjoza związane z tematem.

projekt_blog_wschodni SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC


Wszystkie zdjęcia pochodzą ze strony www.zupagrafika.com oraz www.behance.net/gallery/BLOK-WSCHODNI-EASTERN-BLOCK/

Opublikowane przez Andrzej Gdula