Wiele darmowych mock-upów do przeróżnych materiałów

Wiele darmowych mock-upów do przeróżnych materiałów

Serwis Webdesigner Depot udostępnił na swojej stronie bardzo duży zestaw mock-upów / wizualizacji do przeróżnych materiałów. Są tam wizki książek, ulotek, płyt CD, czasopism i wiele, wiele innych.

Aby ściągnąć cały zestaw musisz udać się pod ten adres i na dole strony wypełnić mały formularz. Wbrew pozorom nie jest to duży problem, serwis WD wysyła co jakiś czas maila z całkiem wartościowym contentem – nie jest to żaden spam ani same reklamy.

Ściągnięte materiały ważą bardzo mało – mają jakieś 7 megabajtów a to dlatego że owe wizualki są skonstruowane jako akcje. Czyli albo musimy sobie wrzucić wszystkie rozpakowane pliki do folderu akcje w Photoshopie albo kliknąć jedną i pozwolić Photoshopowi aby ten sobie je załadował.

Akcje są dwuetapowe. Najpierw skrypt tworzy płaski szkic, na który możesz nałożyć swój projekt, po czym musisz wybrać etap drugi i akcje same generują wizualizację.

Trzeba sobie szczerze powiedzieć że nie są to mock-upy na poziomie niektórych z serwisu Theme Forest, ale jak na kompletne darmoszki wyglądają całkiem przyzwoicie.

Opublikowane przez Andrzej Gdula