Mock-up – wizytówki / business cards – 90×50 mm

Mock-up – wizytówki / business cards – 90×50 mm

Dobra passa trwa. Dziś udostępniam kolejny mock-up i znów jest to grupka wizytówek. Tym razem tło jest bardziej eleganckie, prawdopodobnie lepiej się na nim będą prezentować jasne projekty, niemniej ciemny też wygląda niezgorzej.

Cały ten projekt dał mi lekko w kość, zacinałem się na detalach o rozmiarach pikseli – jeśli więc zostały jakieś drobne skazy nie miej mi tego za złe. Ogólnie rzecz biorąc, myślę że cała wizualizacja prezentuje się całkiem ładnie i niejednemu projektantowi pozwoli sprzedać swoją pracę. Korzystajcie do woli, modyfikujcie, a w między czasie „lajkujcie”. Proszę tylko o nie rozprowadzanie tego materiału poza moim blogiem.

Poniżej mała prezentacja jak wyglądają wirtualne projekty wizytówek na tym mock-upie. Ściągajcie i smacznego!

Mock-up – wizytówka 90 x 50 mm Mock-up – wizytówka 90 x 50 mm

PL
Materiał do wykorzystania w celach prywatnych i komercyjnych. Możesz go dowolnie modyfikować i dostosowywać do swoich potrzeb. Nie możesz go dystrybuować poza tym serwisem, sprzedawać ani umieszczać na serwisach typu stock / micro-stock.
EN
You can use this material for private and commercial purpose. You may freely modify and customize it to your needs. You can not distribute it outside Graficzny.com.pl site, sell or place on sites like stock / micro-stock.
Opublikowane przez Andrzej Gdula