Mock-up – ulotka / leaflet – 3 x 100×210 mm

Mock-up – ulotka / leaflet – 3 x 100×210 mm

Dzisiaj wrzucam autorski mock-up broszurki, która jest bardzo często wykorzystywana w naszym kraju. Jest to ulotka 2 składana do formatu 100 x 210 mm. Rzecz jasna, zazwyczaj podobne ulotki robi się w formacie 99 x 210mm, ale myślę, że ten jeden milimetr nie robi różnicy. Mock-up, który udostępniam jak zwykle możecie wykorzystać do celów zarówno prywatnych jak i komercyjnych.

Co jeszcze? Oczywiście, możecie go modyfikować ile dusza zapragnie, jedynym ograniczeniem jest to, że nie można owego materiału dystrybuować poza Graficznym. Plik jest dosyć spory, spokojnie nada się do wydruków, jeśli zazwyczaj korzystacie z prezentacji elektronicznych, możecie sobie zmniejszyć cały dokument.

Sposób działania podobnych mock-upów chyba każdy zna i wie jak z nich korzystać. Jeśli macie jakieś pytania, uwagi lub wątpliwości podzielcie się nimi w komentarzach. A jeśli ten materiał komuś się przyda do czegoś to poproszę o Like’a po prawej stronie. Smacznego!

Mock-up – ulotka 2 składana 100x210

PL
Materiał do wykorzystania w celach prywatnych i komercyjnych. Możesz go dowolnie modyfikować i dostosowywać do swoich potrzeb. Nie możesz go dystrybuować poza tym serwisem, sprzedawać ani umieszczać na serwisach typu stock / micro-stock.
EN
You can use this material for private and commercial purpose. You may freely modify and customize it to your needs. You can not distribute it outside Graficzny.com.pl site, sell or place on sites like stock / micro-stock.
Opublikowane przez Andrzej Gdula