Mock-up – ulotka / leaflet – 99×210 mm

Mock-up – ulotka / leaflet – 99×210 mm

Dobra prezentacja projektu to połowa sukcesu. Dlatego dzisiaj wrzucam wizualizacje / mock-up ulotki 99×210 mm. Format ten jest dosyć popularny, więc taka prezentacja może się przydać. 

Tworząc ten mock-up, postawiłem na maksymalną prostotę – żadnych mocnych teł, silnych cieni ani widocznych odbić. Ot, po prostu dwie rzucone kupki ulotek. W przyszłości chciałbym z tym nieco zaszaleć, ale na razie pewnie bardziej przydatna będzie taka prosta wizualka.

Jeśli ktoś ma ochotę na modyfikacje czy przeróbkę tego pliku, to gorąco zachęcam aby się nie krępować i przemielić sobie ten plik do woli.

Mock_up_Ulotka_99x210_3

PL
Materiał do wykorzystania w celach prywatnych i komercyjnych. Możesz go dowolnie modyfikować i dostosowywać do swoich potrzeb. Nie możesz go dystrybuować poza tym serwisem, sprzedawać ani umieszczać na serwisach typu stock / micro-stock.
EN
You can use this material for private and commercial purpose. You may freely modify and customize it to your needs. You can not distribute it outside Graficzny.com.pl site, sell or place on sites like stock / micro-stock.
Opublikowane przez Andrzej Gdula