Kontakt / Współpraca

Bardzo chętnie podejmę współpracę z każdym zainteresowanym. Na czym miałaby polegać owa współpraca? Wszystko zależy od Ciebie.

Jeśli prowadzisz swojego bloga / stronę internetową poświęconą grafice i okolicom bardzo chętnie wymienię się linkami.

Jeśli posiadasz swoją stronę firmową lub taką, która po prostu nie jest zbieżna z profilem Graficznego i chciałbyś umieścić do niej linka, bardzo chętnie go umieszczę w zamian za drobną pomoc. Na czym miałaby ona polegać? Na pisaniu krótkich tekstów, tworzeniu mock-up’ów lub innego rodzaju materiałów, które mogą przysłużyć się w pracy grafika.

Jeśli jesteś wariatem, który ot tak, lubi produkować różne teksty i nie masz gdzie ich publikować, również bardzo chętnie je opublikuje na Graficznym, dostaniesz nawet tytuł współredaktora, a to nie byle co!

Oczywiście, nie będę ukrywał, że póki co, Graficzny nie jest pierwszym blogiem graficznym w naszym kraju, z pewnością wartość linków tu umieszczanych nie jest jeszcze jakoś specjalnie wysoka. Ale w wielu wolnych chwilach nad tym pracuję, myślę więc, że z czasem wartość tej strony będzie rosła razem z wartością i odwiedzalnością linków.

Rzecz jasna, jestem otwarty na wszelki inne formy współpracy, jeśli masz coś na myśli, lub coś Cię trapi i chciałbyś to dogadać, pisz na maila, na pewno odpowiem.


Jeśli masz jakieś uwagi, pytania lub, co najmilej widziane, pochwały, napisz proszę mail:

andrzejgdula.ag@gmail.com

Jeśli natomiast chciałbyś się skontaktować w sprawie przygotowania jakichś projektów graficznych dla Ciebie lub dla Twojej firmy, odwiedź proszę stronę internetową mojej firmy, która właśnie tym się zajmuje:

Artisan – Agencja Reklamowa