Zdjęcia Royalty Free / Free Royalty Free photos / #3

Zdjęcia Royalty Free / Free Royalty Free photos / #3

Wrzucam kolejną paczkę fotek do wykorzystania. Wszystkie zdjęcia posiadają licencję Royalty Free, więc możecie je wykorzystywać zarówno w projektach prywatnych jak i komercyjnych.

Podobnie jak poprzednio są to zdjęcia bardzo przyrodnicze, pejzażowe lub po prostu pocztówkowe. Myślę, że na jakiś czas temat ten wyczerpałem, więc kolejne zestawy fotek pewnie będą już w nieco innym temacie.

Poniżej mała próbka o jakie zdjęcia chodzi, a pod nimi znajduje się link do ściągnięcia paczki z fotami w pełnej rozdzielczości. Miłego korzystania!

RF_Pack_1 RF_Pack_2 RF_Pack_3 RF_Pack_4 RF_Pack_5 RF_Pack_6 RF_Pack_7 RF_Pack_8 RF_Pack_9 RF_Pack_10 RF_Pack_11 RF_Pack_12 RF_Pack_13 RF_Pack_14 RF_Pack_15

PL
Materiał do wykorzystania w celach prywatnych i komercyjnych. Możesz go dowolnie modyfikować i dostosowywać do swoich potrzeb. Nie możesz go dystrybuować poza tym serwisem, sprzedawać ani umieszczać na serwisach typu stock / micro-stock.
EN
You can use this material for private and commercial purpose. You may freely modify and customize it to your needs. You can not distribute it outside Graficzny.com.pl site, sell or place on sites like stock / micro-stock.
Opublikowane przez Andrzej Gdula