Ciężkie życie potworów – ilustracje Teo Zirnisa

Jest początek tygodnia, sporo pracy jeszcze przed nami, więc nie będę Was katował ciężkimi i poważnymi projektami. Dzisiaj chciałbym pokazać Wam proste i nadzwyczaj sympatyczne ilustracje, które wykonał grecki ilustrator Teo Zirnis.

Teo podjął się narysowania najpopularniejszych potworów pop kultury. Potworów, które wbrew pozorom nie mają łatwego życia. Potwór z Loch Ness narzeka na to, że kiepsko wychodzi na zdjęciach, a Yeti, że nikt nie chce z nim jeździć na nartach… Normalnie każdy z tych potworów nadawałby się do psychoterapii – tyle tych problemów egzystencjalnych. Cała ta seria to rzecz jasna humorystyczny projekt, niemniej jednak ładnie zrealizowany. Minimalistycznie i bez zbędnych bajerów – a jednak nie raz i nie dwa można się uśmiechnąć.

Poniżej kilka ilustracji z serii, a jeśli jesteście ciekawi innych prac Teo, koniecznie odwiedźcie jego stronę internetową.

teo-zirinis_1 teo-zirinis_2 teo-zirinis_3 teo-zirinis_4 teo-zirinis_5 teo-zirinis_6 teo-zirinis_7 teo-zirinis_8 teo-zirinis_9 teo-zirinis_10 teo-zirinis_11 teo-zirinis_12 teo-zirinis_13 teo-zirinis_14 teo-zirinis_15