Geometryczne pejzaże JR Schmidta

Dzisiaj chciałbym Wam przedstawić nieco dziwne, acz bardzo ładne ilustracje JR Schmidta. Wszystkie te prace powstają w 3D, artysta preferuje korzystanie z programu Cinema 4D po czym podrzeźbia je w Photoshopie. 

Efektem są cukierkowe, kolorowe, niemal kiczowate obrazki, które mimo wszystko bardzo przyjemnie się ogląda. Sam styl graficzny trochę mi przypomina stare grafiki tworzone na Amidze w programach do tworzenia wizualizacji terenów, ale rzecz jasna prace Schmidta są o wiele bardziej przemyślane i przede wszystkim dopracowane. Nawet jeśli nie lubisz takich bajkowych ilustracji to i tak warto zapoznać się z takim charakterystycznym, indywidualnym stylem.

Geometryczne_ilustracje_1 Geometryczne_ilustracje_2 Geometryczne_ilustracje_3 Geometryczne_ilustracje_4 Geometryczne_ilustracje_5 Geometryczne_ilustracje_6 Geometryczne_ilustracje_7 Geometryczne_ilustracje_8 Geometryczne_ilustracje_9 Geometryczne_ilustracje_10 Geometryczne_ilustracje_12 Geometryczne_ilustracje_13 Geometryczne_ilustracje_11