Identyfikacja Adort Architecture

Adort Architecture to tureckie biuro architektoniczne i dzisiaj chciałbym Wam pokazać projekt identyfikacji wizualnej stworzonej specjalnie dla tej firmy.

Trudno mi obiektywnie ocenić tą pracę, bo przyznam się Wam szczerze, że tego typu czysta i modernistyczna grafika jest czymś co wybitnie lubię.

Głównym elementem tej identyfikacji jest rzecz jasna logo, a właściwie logotyp – prosty i oszczędny jak cała reszta projektu. Kolorów tu praktycznie nie ma, bo i po co? Kompozycje poszczególnych elementów pomimo tego, że bardzo minimalistyczne to i tak są na tyle charakterystyczne, że ciężko byłoby pomylić na  przykład papier firmowy z jakąś inną firmą. Wszystko to przy użyciu na prawdę niewielu środków. Jednym słowem brawa i uznanie dla Polata Gulkasa, który jest autorem owego projektu.

adort_architecture_1 adort_architecture_2 adort_architecture_3 adort_architecture_4 adort_architecture_5 adort_architecture_6 adort_architecture_7 adort_architecture_8 adort_architecture_9 adort_architecture_10 adort_architecture_11 adort_architecture_12