Identyfikacja Ascui & Co. Architects

Projekty identyfikacji wizualnych dla biur architektonicznych regularnie pojawiają się tak na Graficznym, jak i innych stronach poświęconych udanym projektom graficznym. Nic dziwnego, architekci często są orędownikami prostych geometrycznych form, a to w bezpośredni sposób przekłada się na udaną i ładną wizję swojej firmy.

Nie inaczej jest z projektem identyfikacji dla Ascui & Co. Architects. Jak zwykle w tego typu projektach, dominuje tu minimalizm, elegancja i prostota przeplatana modernizmem. Projekt wyraźnie flirtuje z op-artem, co czyni go jeszcze ciekawszym. Specyficzne kolory, trochę nawiązują do projektowania w stylu retro, ale połączenie wszystkich tych elementów sprawia, że całość niezwykle przyjemnie się ogląda.

Za projekt odpowiedzialne jest australijskie studio, o swojskiej nazwie Grosz Co. Lab – na swoim koncie mają wiele innych udanych projektów, więc myślę, że warto odwiedzić ich stronę, a poniżej projekty, o których mowa.

ascui_co_architects_03 ascui_co_architects_04 ascui_co_architects_05 ascui_co_architects_06 ascui_co_architects_07 ascui_co_architects_08 ascui_co_architects_01 ascui_co_architects_02