Ilustracje Goro Fujita

Dawno żadnych nie było, więc dzisiaj chciałbym wrzucić na Graficznego trochę ilustracji. I to nie tylko dlatego, że przez jakiś czas takowych było brak, ale przez to że przez przypadek trafiłem na świetne prace niemieckiego ilustratora Goro Fujita.

Goro urodził się w Japonii, ale bardzo szybko wraz z rodzicami przeprowadził się do Niemiec i to właśnie tam tworzy swoje przepiękne ilustracje. Jak sam pisze na swojej stronie, rysować i malować zaczął gdy był jeszcze małym dzieckiem. No cóż… widać, że przez lata nie próżnował i wiele ćwiczył, bo jego prace naprawdę przyjemnie się ogląda.

Nie są to majstersztyki pod względem technicznym – z tego co widzę Goru w tworzeniu ilustracji idzie raczej na żywioł. Dlatego właśnie tak bardzo podobają mi się jego prace, czuć w nich ducha zabawy i beztroski oraz dziecinną żywiołowość. Goru współpracuje z wytwórnią filmową Dreamworks, i na jego stronie można obejrzeć projekty, które dla nich stworzył – widać, że tam włożył znacznie więcej czasu w prace i paradoksalnie te chyba na tym trochę straciły. Ale co ja tam wiem, oceńcie sami.

Goro_Fujita_2


Goro_Fujita_3


Goro_Fujita_4


Goro_Fujita_5,


Goro_Fujita_6


Goro_Fujita_7


Goro_Fujita_8


Goro_Fujita_9


Goro_Fujita_10


Goro_Fujita_11


Goro_Fujita_12


Goro_Fujita_13


Goro_Fujita_14


Goro_Fujita_15


Goro_Fujita_16


Goro_Fujita_1