Ilustracje Rafaela Mayani

Dzisiejszy wpis będzie wybitnie lekki i przyjemny. Otóż chciałbym pokazać Wam kilka prac hiszpańskiego ilustratora Rafaela Mayani. A dlaczego lekko i przyjemnie? Ano właśnie takie trochę są te jego ilustracje – na pewno lekkie i na pewno przyjemnie się  na nie patrzy.

Rzecz jasna piszę to bez żadnej złośliwości. Nie znam się specjalnie na wykonywaniu ilustracji, niemniej myślę, że trzeba sporo wprawy i doświadczenia aby wykonywać prace na takim poziomie na jakim tworzy Rafael. Podobnie jak styl, tematy prac artysty również są niezwykle przyjemne – bardzo kolorowe i fantazyjne kadry opisujące świat bajek i baśni. Jednym zdaniem, prawdziwa uczta dla oczu – zresztą przekonajcie się sami.

Warto dodać, że na stronie Rafaela, znajdziecie znacznie więcej prac, więc jeśli podobają Wam się poniższe grafiki, to warto odwiedzić jeszcze tą stronę.

rafael_mayani_3 rafael_mayani_4 rafael_mayani_5 rafael_mayani_6 rafael_mayani_7 rafael_mayani_8 rafael_mayani_9 rafael_mayani_10 rafael_mayani_11 rafael_mayani_1 rafael_mayani_2