Ku inspiracji – kilka niezłych opakowań

Ten schemat na pewno znacie: ostatnio, gdy dostałem zlecenie na projekt nowego opakowania, musiałem trochę się zagrzebać w projektach konkurencji. Jak tak się stopniowo zagrzebywałem, to z czasem powstała mała kolekcja opakowań, które przypadły mi do gustu, i którymi mogłem się śmiało inspirować.

Stali czytelniczy Graficznego mniej więcej wiedzą jaki rodzaj projektowania preferuję: jest tu sporo minimalizmu, białych przestrzeni i wiele wiele otwartych kompozycji. To właśnie tego typu produkty urzekają mnie najbardziej i z mniejszym lub większym powodzeniem takie próbuję wykonywać w swojej pracy.

Skoro udało mi się już zgromadzić tych kilka niezłych projektów opakowań, to postanowiłem, że się nimi z Wami podzielę. Może Was również to do czegoś zainspiruje lub zachęci. Jednym słowem: smacznego!

01-Supreme-Coffee-Packaging-Marx-Design-on-BPO 03-Supreme-Coffee-Packaging-Marx-Design-on-BPO 06-Supreme-Coffee-Packaging-Marx-Design-on-BPO


01_Living_Earth_Packaging_Marx_Design_on_BPO 02_Living_Earth_Packaging_Marx_Design_on_BPO 07_Living_Earth_Packaging_Marx_Design_on_BPO


Basic CMYK 09_F_Whitlocks__Sons_Packaging_Marx_BPO 10_F_Whitlocks__Sons_Packaging_Marx_BPO


20-Coconut-Collective-Package-Design-Marx-BPO Coconut-Co-Packaging-by-Marx-on-BPO


diablo-3 diablo-4


lovely-package-etos-tea-1 lovely-package-etos-tea-2 lovely-package-etos-tea-3 lovely-package-etos-tea-5


Maud-TonyFerguson-01 Maud-TonyFerguson-04 Maud-TonyFerguson-06


OG_Hand OG_Range_Shot_Sides1 OG_Range_Shot2 OG_OnlyGood_Close-up1


Raw_Coffee Raw_Coffee_2


pyramiede.jpg.2048x1566_q90 RaselliTeebeutel_alle.jpg.2048x1566_q90