Maja Wrońska i jej akwarele

Całkiem niedawno, ot tak przeglądając sobie sieć, natrafiłem na kilka prac Maji Wrońskiej. Nie powiem, bardzo mi się spodobały, ale w przypływie innych wydarzeń troszkę o nich zapomniałem.

Na szczęście dzisiaj sobie przypomniałem o tych fantastycznych pracach i chciałbym zachęcić Was do obejrzenia kilku z nich.

Maja z zawodu jest architektem, na swojej stronie obok tego faktu wymienia to, iż pracuje jako ilustrator freelancer. Trzeba przyznać, ilustrator całkiem utalentowany. Poniżej prezentuje kilka prac Maji namalowanych akwarelami – nie będę się na ich temat jakoś specjalnie rozwodzić, bo nie ma to specjalnie sensu. Ale trzeba przyznać, że są to prace bardzo przyjemne w odbiorze, trochę odlotowe, trochę liryczne. Na pewno warto zwrócić uwagę na konsekwencję artystki, w gruncie rzeczy akwarele Maji dotyczą tylko architektury, ale prace te są wykonywane w na tyle różny sposób, że wcale nie nudzą.

Jeśli jesteście ciekawi tej artystki, odwiedźcie jej stronę internetową lub profil na behancie. Tam zobaczycie więcej prac i znajdziecie kilka informacji o Maji.

Maja_Wrońska_1 Maja_Wrońska_2 Maja_Wrońska_3 Maja_Wrońska_4 Maja_Wrońska_5 Maja_Wrońska_6 Maja_Wrońska_7 Maja_Wrońska_8 Maja_Wrońska_9 Maja_Wrońska_10 Maja_Wrońska_11 Maja_Wrońska_12 Maja_Wrońska_13

Wszystkie prace pochodzą ze strony Behance z profilu Maji Wrońskiej.