Mock-up / Broszura 21 x 21 cm / Brochure 21 x 21 cm

Nie da się ukryć, że to już jest drugi mock-up tego typu jaki Wam udostępniam. Powód jest prosty, potrzebowałem zaprezentować projekt ciemny, złożony w głównej mierze z czarnego koloru, więc wizualizacja, którą jakiś czas temu wrzuciłem na Graficznego trochę mi się do tego nie nadawała – już sama była odrobinę zbyt ciemna, przez co projekt nie wybijał się tak jakbym sobie tego życzył.

Dlatego usiadłem na chwilę, przemodelowałem broszurkę, zrobiłem kilka nowych rzutów, zmieniłem tło i voilà. Wyszedł z tego zupełnie nowy mock-up, który jak zwykle z ochotą udostępniam. Trochę jestem bezczelny, bo nie mam pojęcia jak on by się prezentował z narzuconym jasnym projektem, no ale myślę, że w razie czego sobie poradzicie.

Warto wspomnieć, że jest tak przygotowany, że jeśli macie ochotę wrzucić jakąś podłogę / tło, to warstwa odpowiadająca za to, już jest wstępnie przygotowana, więc teoretycznie wystarczy sobie wrzucić w nią jakieś ładne zdjęcie lub kolor. Poniżej możecie zobaczyć jak się sprawdza owa wizualizacja w praktyce, a jeśli się Wam podoba to śmiało ściągajcie.

Od jakiegoś czasu, wrzucam nowe materiały na Google Drive, który jest chyba wolniejszy od Dropboxa (na którym są nieco starsze materiały), więc ściąganie jest pewnie trochę dłuższe, ale zawsze możecie wykorzystać tą chwilę na przygotowanie sobie kawy lub herbaty. Smacznego 🙂

Mock-up – Brochure – 210 x 210 mm Mock-up – Brochure – 210 x 210 mm Mock-up – Brochure – 210 x 210 mm Mock-up – Brochure – 210 x 210 mm Mock-up – Brochure – 210 x 210 mm Mock-up – Brochure – 210 x 210 mm Mock-up – Brochure – 210 x 210 mm