Mock-up – Plakat A4 / A4 Poster

Nie ukrywam, że mockup, który dzisiaj wrzucam jest odrobinę podpatrzony. Ostatnimi czasy potrzebowałem jakiejś ładnej i eleganckiej wizualizacji prostego projektu A4. Wymyśliłem sobie, że do tego jak znalazł przyda się jakiś efektowny mock-up.

Po krótkich poszukiwaniach udało mi się znaleźć jakiś projekt w sieci. W sumie wyglądało to nieźle, ale zastanawiając się czy czegoś nie ulepszyć postanowiłem zrobić swoją własną wizualizację takowej kartki. Efekt jaki udało mi się uzyskać możecie zobaczyć poniżej.

A sobie wręczam medal za największą ilość przekleństw jakie ktokolwiek i kiedykolwiek wypowiedział podczas korzystania z funkcji Warp w Photoshopie. Niby proste narzędzie, niby wszystko powinno działać, a i tak robiąc ostatni rzut myślałem, że już sobie dam z tym spokój. Koniec końców jakoś wyszło.

Warto jeszcze dodać, że każdy rzut ma trzy tekstury podłogi do wyboru. Możecie też oczywiście podłożyć coś swojego, ale z tego co widziałem, zwykły gładki kolor też sprawdza się znakomicie. Smacznego!

Mock-up – Poster A4

Mock-up – Poster A4

Mock-up – Poster A4