Mock-up – Zestaw plakatów / Poster Set

Prezentacja projektu plakatu w surowym pliku jest dosyć topornym rozwiązaniem, warto więc wspomóc się jakąś ładną wizualizacją. Dlatego dzisiaj udostępniam wykonany przez siebie mock-up plakatowy.

Wielkie wydarzenie to nie jest, aczkolwiek myślę, że taka prezentacja może wyglądać całkiem atrakcyjnie. Na pewno nie sprawdzi się do każdego rodzaju plakatu, ale i tak może Ci czasem pomóc.

Aby trochę uatrakcyjnić ów mock-up, zdecydowałem się wrzucić do niego kilka przygotowanych przeze mnie teł betonowo ściennych. Oczywiście przygotowana jest też warstwa z kolorem, którą można użyć pojedynczo lub wespół z fakturowym tłem.

Mock-up składa się z trzech plików, po jednym na format: poziomy, pionowy i kwadratowy. Poniżej prezentacja jak to wszystko się sprzedaje, i przy okazji słowo wyjaśnienia czemu właśnie tak wygląda i jest po angielsku. Otóż coraz częściej po moje mock-upy sięgają goście z zagranicy, więc aby trochę wyróżnić swój „produkt” i zrobić go bardziej zrozumiałem dla nich, musiałem zdecydować się na język angielski i trochę bardziej jaskrawą grafikę.

Przyklady