Musztarda dla fanów wąsów

Monsieur Moustache Mustard to świeżo zaprojektowane opakowanie serii musztard. Sprawa nie byłaby warta wspomnienia, gdyby nie dosłowność projektu i silne wyeksponowanie głównego motywu opakowania. Czyli wąsów.

Nie raz używałem takiego sformułowania: szkoda, że takich opakowań nie znajdujemy na sklepowych półkach częściej. Monsieur Moustache Mustard jest projektem, o którym mogę napisać to jeszcze raz i jeszcze raz. Lekki, dowcipny design, który ucieka od nudy i monotonii jest tym czego zdecydowanie brakuje „normalnym”, zwykle spotykanym produktom konsumenckim. Owszem, pewnie nie każdemu podejdzie taki kontrowersyjny projekt (Wąsy? Ale, że jak to?), niemniej myślę, że dzięki samemu opakowaniu producent zapewnił sobie wielu klientów. Jednym zdaniem, jest to doskonały przykład na to, że dobre i pomysłowe opakowanie samo sprzedaje produkt.

Autorem projektu jest niemiecka agencja STUDIO CHAPEAUX, pod tym adresem możecie zobaczyć więcej z ich skromnego dorobku.

StudioChapeaux-Senf-01 StudioChapeaux-Senf-00 StudioChapeaux-Senf-08 StudioChapeaux-Senf-09 StudioChapeaux-Senf-11 StudioChapeaux-Senf-07 StudioChapeaux-Senf-03 StudioChapeaux-Senf-05 StudioChapeaux-Senf-02 StudioChapeaux-Senf-04 StudioChapeaux-Senf-06