Nabiał braci Cheburashkini

Mleczarnia braci Cheburashkin to dosyć świeże przedsięwzięcie biznesowe. Wspomniani bracia połączyli cztery podmoskiewskie farmy, które przemienili w jeden czysty i ekologiczny region, który od tej pory ma kojarzyć się tylko z naturą i świeżością.

Jakby tego było mało, bracia postanowili że stworzą markę nie tyle eko co ekskluzywną i wyrafinowaną, a taka wymagała nie byle jakiej oprawy graficznej. Agencja Ermolav Bureau , której zostało powierzone zadanie stworzenia czegoś niezwykłego poszła za ciosem i wykreowała nietuzinkową linię graficzną dla serii opakowań mleczarskich braci Cheburashkin.

Jak to wyszło? Ano dosyć niezwykle. Na pewno projekty są niezwykle lekkie, jak zwykle minimalistyczne, trochę zalatują modernizmem. Pomimo niezwykle oszczędnego charakteru, zdecydowanie kojarzą się z branżą mleczarską. Z pewnością nie są to produkty „zwyczajne”, już na pierwszy rzut oka sugerują, że mamy do czynienia z czymś wyjątkowym i na pewno nie tanim. Czy na pewno da się tyle powiedzieć o mleku, to nie wiem… ale zdecydowanie tak właśnie można odebrać poniższe opakowania.

Cheburashkini_1 Cheburashkini_2 Cheburashkini_3 Cheburashkini_4 Cheburashkini_5 Cheburashkini_6 Cheburashkini_7 Cheburashkini_8 Cheburashkini_9