Niezwykłe prace Natalie Shau

Natalie Shau to litewska grafik, ilustratorka i fotograf. Tworzy dość niezwykłe prace, które umykają jednoznacznemu zaszufladkowaniu. Czasem są to foto-manipulacje, czasem ilustracje, albo nawet połączenie tych dwóch technik.

Tematu prac Natalie Wam nie opiszę bo w gruncie rzeczy nie wiem czego one dotyczą. W moim odczuciu jest to mocno babska sztuka, i to nie tylko dlatego, że zazwyczaj głównym motywem są kobiety. Pełno w tych pracach tajemniczych spojrzeń, dziwnych gestów i niezrozumiałych emocji. Ot taki soczysty babski miks.

Trochę się wyzłośliwiłem, ale to tylko dlatego, że zazdroszczę Natalie warsztatu. Technicznie jej prace są świetnie wykonane, widać, że autorka rzeźbi w tym temacie już wiele lat, a dodatkowo lubi to robić. Aby zobaczyć więcej projektów Natalie, odwiedźcie jej stronę internetową – zdecydowanie warto to zrobić.

Natalie_Shau_2 Natalie_Shau_3 Natalie_Shau_4 Natalie_Shau_5 Natalie_Shau_6 Natalie_Shau_7 Natalie_Shau_8 Natalie_Shau_9 Natalie_Shau_10 Natalie_Shau_11 Natalie_Shau_12 Natalie_Shau_13 Spring image Natalie_Shau_1