Projekt Blok Wschodni

Poznańskie studio kreatywne ZUPAGRAFIKA zaprezentowało bardzo ciekawy projekt: Blok Wschodni. O co w tym chodzi? Otóż „Blok Wschodni” to kolekcja kartonowych modeli do samodzielnego złożenia przedstawiające modernistyczne budynki z Warszawy. Wiele z nich słusznie nam się kojarzy z poprzednią, słusznie minioną epoką.

Jak to bardzo często mi się zdarza, nie do końca wiem o co tak naprawdę chodzi w tym projekcie. Niemniej, tak na czuja, mogę śmiało napisać, że koncepcja jest przednia, pomysłowa i zwracająca uwagę. Twórcy zapewniają, że cały zestaw stworzony jest z przetworzonego ekologicznego papieru i kartonu. Modele są ręcznie rysowane i na pewno wyglądają bardzo fajnie. Poniżej trochę zdjęć jak owa kolekcja się prezentuje.

A jeśli modele lub tematyka Wam się podoba, odwiedźcie stronę ZUPAGRAFIKI, tam możecie zobaczyć więcej zdjęć z tego projektu. A na tej podstronie, kupić wspomniane modele lub inne precjoza związane z tematem.

projekt_blog_wschodni SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC

[symple_divider style=”solid” margin_top=”5px” margin_bottom=”10px”]

Wszystkie zdjęcia pochodzą ze strony www.zupagrafika.com oraz www.behance.net/gallery/BLOK-WSCHODNI-EASTERN-BLOCK/