Przedziwne ilustracje Petera Fergusona

Przyznam się szczerze, że już miałem sobie na chwilę dać spokój z ilustracjami, malarstwem itd, a kilka wpisów poświęcić stricte projektowaniu graficznemu. Niestety natrafiłem na ilustracje Petera Fergusona, które spodobały mi się na tyle, że cały plan wziął w łeb, bo to właśnie nimi postanowiłem się z Wami podzielić.

Peter Ferguson to kanadyjski ilustrator, który w swojej wieloletniej karierze pracował dla całkiem imponujących klientów (jak na przykład Marvel Comics czy The Royal Shakespeare Company). Prywatnie tworzy naprawdę dziwne ilustracje tudzież obrazy, bo przyznam się szczerze, że nie wiem jaką techniką są tworzone owe prace. Bardzo ciężko coś znaleźć na temat Petera czy sposobie wykonywania jego prac, a że sam się na tym po prostu nie znam, nie będę nikogo wprowadzał w błąd.

Dość powiedzieć, że są to prace dziwne (w jak najbardziej pozytywny sposób), trochę symboliczne, a trochę niepokojące. Zresztą jak zwykle poniżej trochę owych prac prezentuje, a bardziej ciekawskim proponuję odwiedzić stronę Petera.

Peter_Ferguson_1 Peter_Ferguson_2 Peter_Ferguson_3 Peter_Ferguson_4 Peter_Ferguson_5 Peter_Ferguson_6 Peter_Ferguson_7 Peter_Ferguson_8 Peter_Ferguson_9 Peter_Ferguson_10 Peter_Ferguson_11