RÅ – opakowania prosto z Norwegii

Ci z Was, którzy śledzą moje wpisy dotyczące opakowań wiedzą, że w mój gust trafiają oszczędne i minimalistyczne projekty, które często mogą ujść wręcz za nijakie. Cóż, tego typu skandynawski design mi po prostu odpowiada i uważam, że dobrze użyty może świetnie sprzedać produkt.

Dzisiaj chciałbym zaprezentować kolejny tego typu projekt – RÅ Organic Skincare – serię kosmetyków do pielęgnacji skóry. Przeglądając poniższe zdjęcia ja sam skupiłbym się głównie na opakowaniach, ale tak naprawdę wpis dotyczy całego brandingu sieci o tej samej nazwie. Za projekt jest odpowiedzialny Jone Fjellstad, który jest również autorem logo, a także we współpracy z Comte, stworzył wystrój sklepów RÅ.

Jak już zapewne możecie się domyślić projekt jest super oszczędny, trochę aptekarski, trochę jakby go w o ogóle nie było. Przy tym wszystkim wyraźnie eksponuje pochodzenie składników kosmetyków, a te zostały starannie wyselekcjonowane, aby były jak najbardziej naturalne i przyjazne skórze. Całość prezentuje się nadzwyczaj przyjemnie dla oka i jestem pewny, że ów projekt znajdzie wielu entuzjastów. Zresztą zobaczcie sami.

RA_Organic_1 RA_Organic_2 RA_Organic_3 RA_Organic_4 RA_Organic_5 RA_Organic_6 RA_Organic_7 RA_Organic_8 RA_Organic_9 RA_Organic_10 RA_Organic_12 RA_Organic_13 RA_Organic_14