Studyjne pejzaże Matthew Albanese

Rzadko piszę o fotografii, zresztą zawsze jak to robię, to o tym przypominam – czasem wynajduje coś na tyle wartościowego lub fajnego, że muszę się tym z Wami podzielić. Tak jest i tym razem, a dzielę się fotografiami pejzażowymi autorstwa Matthew Albanese.

Zresztą nie wiem czy słowo „pejzażowymi” jest odpowiednie. Owszem, na pierwszy rzut oka są to foty wykonywane na wolnym powietrzu, dopiero po chwili wynajdujemy nieliczne szczegóły, które uprzytomniają nam, że tak naprawdę, zdjęcia te są robione w studio fotograficznym.

Zawsze gdy widzę podobną twórczość zastanawia mnie co skłoniło tego artystę do wykonywania podobnych fotografii. No przecież chyba nie lenistwo, żeby wziąć sprzęt i przejść się w plener… Tak na serio, pewnie chodzi o pewne zamiłowanie do kilku różnych pasji, które w przypadku tej twórczości można ze sobą idealnie powiązać.

O samych zdjęciach nie ma co pisać, zobaczcie je sami. Na niektórych można zobaczyć warsztat artysty i trochę jego pracy od kuchni. Jeśli chcecie zobaczyć więcej, odwiedźcie stronę internetową  Matthew– tam znajdziecie znacznie więcej fotografii tego typu.

matthew_albanese_1 matthew_albanese_2 matthew_albanese_3 matthew_albanese_4 matthew_albanese_5 matthew_albanese_6 matthew_albanese_7 matthew_albanese_8 matthew_albanese_9 matthew_albanese_10 matthew_albanese_11 matthew_albanese_12

 Wszystkie zdjęcia pochodzą ze strony autora – www.matthewalbanese.com.