Uśmiechnij się / ilustracje Lucasa Levitana

Bardzo poważnie wkraczamy już w świąteczny okres, dlatego chyba nie ma co katować się super poważnymi projektami. Dlatego dzisiaj chciałbym Wam zaproponować do przejrzenia ilustracje Lucasa Levitana, które ten prezentuje na swoim profilu na  Instagramie.

Lucas Levitan to rodowity Brazylijczyk, który pracuje w Londynie – z tego co można o nim poczytać, jest właścicielem wielu talentów, bo oprócz tego, że potrafi ładnie rysować, to jeszcze para się fotografią, grafiką 3D, lalkarstwem, filmowaniem i wieloma innymi ciekawymi pasjami. Normalnie zazdroszczę!

Cykl ilustracji, który chciałbym Wam dzisiaj „sprzedać”, można trochę potraktować trochę jako ćwiczenie z kreatywności. Otóż Lucas do istniejącego już zdjęcia dorysowuje jakiś dowcipny motyw, który bardzo często budzi uśmiech na twarzy… Niby pomysł nienowy, ale zrealizowany bardzo przyjemnie i myślę, że spokojnie można umilić sobie tymi pracami chwilę odpoczynku.

Poniżej kilka przykładowych prac, a jeśli chcecie zobaczyć więcej (a jest tego trochę), to zapraszam na stronę artysty na Instagramie.

lukas_levitan_6 lukas_levitan_7 lukas_levitan_8 lukas_levitan_9 lukas_levitan_10 lukas_levitan_11 lukas_levitan_12 lukas_levitan_1 lukas_levitan_2 lukas_levitan_3 lukas_levitan_4 lukas_levitan_5