W lesie z Kilianem Schönbergerem

Bardzo lubię fotografię przyrody, miejsc czy pejzaży. Niestety, fotografia taka jest zazwyczaj szalenie nudna.

Wszak ileż można się patrzeć na widoczki, kamyczki czy inne ptaszki? Pewnie teraz myślisz, że pokażę tutaj zaprzeczenie tej tezy, jakieś super ciekawe i dynamiczne foty przyrody. Nic bardziej mylnego! Poniżej fotografie Kiliana Schönbergera, który postanowił robić zdjęcia lasom i drzewom.

No i w sumie to wszystko co można by powiedzieć o zdjęciach tego fotografa. Ot, liście, drzewa, las… Na pierwszy rzut oka niby nic ciekawego, tak szczerze mówiąc na drugi pewnie też, ale w pewnym momencie z fotek zaczyna wychodzić pewna magia i atmosfera tych miejsc. Nie zawsze ją czuć od razu, ale że gdzieś tam jest to pewne. Czasem Kilian trochę przesadza z obróbką zdjęć i wychodzi lekki Photoshop, ale tak ogólnie są to bardzo przyjemne, liryczne i uspokajające fotki, które warto zobaczyć. Więcej zdjęć możesz zobaczyć na oficjalnej stronie autora.

inthewoods_1 inthewoods_2 inthewoods_3 inthewoods_4 inthewoods_5 inthewoods_6 inthewoods_7 inthewoods_8 inthewoods_9 inthewoods_10 inthewoods_11 inthewoods_12