Mock-up – Ulotka / Leaflet – 2 x 99×210

Mock-up – Ulotka / Leaflet – 2 x 99×210

Jakiś czas nie udostępniałem żadnych mock-upów, czas więc to zmienić i coś pokazać. Tym czymś jest prosta wizualizacja ulotki o popularnym formacie 2 x 99×210 mm. Czyli rozkładana ulotka DL.

Specjalnie napisałem, że wizualizacja jest prosta, bo faktycznie nie obfituje w żadne wodotryski. Ot, ulotka rzucona na stół. Myślę jednak, że dzięki temu jest przejrzysta i może ładnie prezentować projekt.

Poniżej przykład jak się ów mock-up prezentuje. Jeśli macie jakieś uwagi odnośnie tego projektu, to dajcie znać w komentarzach. A jeśli Wam się podoba, to ściągajcie i śmiało korzystajcie.

Mock-up – Leaflet 2 x 99x210 Mock-up – Leaflet 2 x 99x210 Mock-up – Leaflet 2 x 99x210

PL
Materiał do wykorzystania w celach prywatnych i komercyjnych. Możesz go dowolnie modyfikować i dostosowywać do swoich potrzeb. Nie możesz go dystrybuować poza tym serwisem, sprzedawać ani umieszczać na serwisach typu stock / micro-stock.
EN
You can use this material for private and commercial purpose. You may freely modify and customize it to your needs. You can not distribute it outside Graficzny.com.pl site, sell or place on sites like stock / micro-stock.
Opublikowane przez Andrzej Gdula

  • Gdy zobaczyłam wizualizację ulotki na stronie głównej od razu weszłam w ten wpis. Bardzo spodobały mi się kolory (pomimo kilku i tak przekaz jest przejrzysty) oraz zabawa wielkością czcionki – takie elementy przyciągają wzrok, a więc dzięki temu można być pewnym, że taka ulotka jeśli będzie dobrze wydrukowana, na pewno trafi do klienta.

  • Panie Andrzeju mam takie pytanie – pracowal/pracuje Pan moze w Corelu? Sprawa wyglada nastepujaco, mam Corela x3 i w Photopaincie (dodatku do corela) mam mozliwosc dostosowania perspektywy projektu graficznego, do Panskiej makiety – tylko problem polega na tym iz nie wiem jak zaokraglic krawedzie… (chodzi o imitacje tak jakby lekko zagietej ulotki) Moze Pan cos wie na ten temat?

    • Andrzej Gdula

      Niestety, nie pracuje ani nigdy nie pracowałem w Corelu, więc nie pomogę. Nawet nie wiem czy taka opcja istnieje w Photopaincie, więc żebym chciał(a chcę), to nie pomogę.