Mock-up – Ulotka / Leaflet – A5

Mock-up – Ulotka / Leaflet – A5

Dzisiaj wrzucam kolejną małą wizualizację, jaką udało mi się ostatnimi czasy wykonać. Jest nią mock-up ulotki A5. Teoretycznie można użyć w niej  projekt o formacie A6 czy A4, ale wydaję mi się, że A5 jest tym njabardziej optymalnym.

Na początku małe ostrzeżenie. Nawet nie zorientowałem się kiedy (ani dlaczego) plik z mock-upem zrobił się cholernie wielki. 200 megabajtów na jeden PSDek to trochę jakby przesada, ale hej, nic na to nie poradzę.

Projekt, tak jak zwykle, jest odpowiednio przygotowany – wystarczy tylko umieścić swoją ulotkę w odpowiedniej warstwie typu „Smart Object” i cała magia wykona się sama. Jeśli macie jakieś uwagi lub zastrzeżenia, piszcie na maila lub w komentarzach, a jeśli ta wizualizacja Wam się przyda zalajkujcie stronę.

Poniżej dwa przykłady, jak wygląda mock-up na dwóch, szybko przygotowanych projektach.

Mock-up - Leaflet - A5 Mock-up - Leaflet - A5

PL
Materiał do wykorzystania w celach prywatnych i komercyjnych. Możesz go dowolnie modyfikować i dostosowywać do swoich potrzeb. Nie możesz go dystrybuować poza tym serwisem, sprzedawać ani umieszczać na serwisach typu stock / micro-stock.
EN
You can use this material for private and commercial purpose. You may freely modify and customize it to your needs. You can not distribute it outside Graficzny.com.pl site, sell or place on sites like stock / micro-stock.
Opublikowane przez Andrzej Gdula