Mockup / Katalog – Broszura / Brochure A4

Mockup / Katalog – Broszura / Brochure A4

Mam nadzieję, że  nie będziecie bardzo mocno rozczarowani, ale dzisiaj wrzucam mockup, który jest nieco podobny do tego wrzuconego ostatnio. Jest to wizualizacja katalogu czy broszury o formacie A4.

Na pierwszy rzut oka nie różni się on wiele od prezentacji czasopisma czy magazynu, jednak w rzeczywistości bardzo trudno aby gazeta udawała katalog. A właśnie takiego mockupu teraz potrzebowałem, więc jak już zrobiłem to się nim jak zwykle podzielę. Standardowo, robiony trochę na szybko (co niestety nie znaczy że prędko), pewnie parę baboli się w nim znajdzie, jednak wierzę, że sobie z nimi poradzicie.

Pliki PSD są tak przygotowane, że bardzo łatwo można zmienić kolor tła, więc tym się nie zrażajcie, można także zmienić kolor środka zawartości katalogu. Poniżej możecie zobaczyć jak ta wizualizacja sprawdza się w praktyce. Smacznego!

A4 Brochure Mockup A4 Brochure Mockup Mockup_A4_Brochure_3 A4 Brochure Mockup Mockup_A4_Brochure_5 A4 Brochure Mockup

PL
Materiał do wykorzystania w celach prywatnych i komercyjnych. Możesz go dowolnie modyfikować i dostosowywać do swoich potrzeb. Nie możesz go dystrybuować poza tym serwisem, sprzedawać ani umieszczać na serwisach typu stock / micro-stock.
EN
You can use this material for private and commercial purpose. You may freely modify and customize it to your needs. You can not distribute it outside Graficzny.com.pl site, sell or place on sites like stock / micro-stock.
Opublikowane przez Andrzej Gdula

 • Cancel-sky

  Wiadomka, różnica między magazynem, a broszurą jest dość istotna – w oprawie i najczęściej w ilości stron (oraz ich grubości).
  Także dzięki bardzo one again;-)

 • Szukałem czegoś takiego własnie z tydzień temu 🙂
  Ale z pewnością jeszcze mi się wiele razy przyda. Dzięki! SUper robota

 • Ładniutki katalog! Świetne masz tu te wrzuty!

 • SEP

  Rewelacyjny mockup. Szukałem własnie czegośw tym stylu. Na pewno przyda się do prezentacji dla klientów.

 • Biorę 🙂 Nie wiem, czy użyję, ale biorę. Dzięki!

  • Andrzej Gdula

   Bierz i wiedzę o mockupie tym szerz…

   Sorki, jest piątek, koniec dnia – mózg zlasowany:D

 • Dr3amdancer

  AAAAA!!! Człowieku ty mi życie dziś ratujesz! Już mi dziś nawet cysternę z kawą pod dom podstawili jak widzieli jak ja się męczę 😛 Niech ci bóg w projektach wynagrodzi 🙂 Adios „dedlajnom”.