Mockup / Podwójna ulotka DL / Double DL Leaflet

Mockup / Podwójna ulotka DL / Double DL Leaflet

Z cyklu małe i lekkie mockupy. Bo taką właśnie dzisiaj wrzucam wizualizację. Na pewno jest leciutka, i na pewno bez jakichś specjalnych bajerów. Niemniej myślę, że wygląda ładnie i nad wyraz sympatycznie zaprezentuje Twój projekt.

Tak jak sobie wypróbowywałem różne projekty na tym mock`upie, to zauważyłem, że najlepiej prezentują się na nim realizacje równie lekkie co mockup. Czyli na pewno lepiej będzie się prezentować projekt „białawy”, nie specjalnie przeładowany kolorami. Aczkolwiek, jak najbardziej zachęcam do próbowania, zwłaszcza, że można trochę wzmocnić kolor tła i pewnie do projektów nieco „cięższych” również się nada.

Poniżej przykładowy projekt, a jeśli macie jakieś uwagi, to zachęcam to komentowania.

graficzny.com.pl

graficzny.com.pl

graficzny.com.pl

graficzny.com.pl

PL
Materiał do wykorzystania w celach prywatnych i komercyjnych. Możesz go dowolnie modyfikować i dostosowywać do swoich potrzeb. Nie możesz go dystrybuować poza tym serwisem, sprzedawać ani umieszczać na serwisach typu stock / micro-stock.
EN
You can use this material for private and commercial purpose. You may freely modify and customize it to your needs. You can not distribute it outside Graficzny.com.pl site, sell or place on sites like stock / micro-stock.
Opublikowane przez Andrzej Gdula

 • Skąd bierzesz takie fajne zdjęcia? 🙂

 • Mi się podoba na białym tle, ewentualnie z dodatkiem kolorów ale bez przesady. Ta okładka czerwona jest bardzo fajna.

  • peter_1000

   A ja się zastanawiam czy to zdjęcie to poranny autoportret autora? 🙂

  • hauer mateusz

   bardzo fajna sprawa o jeszcze lepsza prezentacja dużo lepiej niż na białym tle 🙂 muszę spróbować z czymś takim, dzięki 🙂

   jeżeli chodzi o banki to u siebie kiedyś też zrobiłem wpis dot. banków zdjęć + kilka agregatorów tego typu portali – http://www.hauerpower.com/blog/glowna/20-darmowych-bankow-zdjec-pomyslowe-oryginalne-kadry/
   taki all inclusive 🙂 na licencji do darmowego wykorzystania.

   pozdro

   • Andrzej Gdula

    Wielkie dzięki za to zestawienie – na pewno się przyda:)