Mockup / Wizytówki / 85×55 mm

Mockup / Wizytówki / 85×55 mm

Mockup, który dzisiaj wrzucam na Graficznego robiłem praktycznie dwa razy. Jest nim dosyć często poszukiwana wizytówka o formacie 85×55 mm. Gdy przygotowałem sobie komplet materiałów, wszystko zrenderowałem, uświadomiłem sobie, że robię praktycznie te same ujęcia, które już wiele razy się pojawiały. Refleksja ta skłoniła mnie do poszukania nieco innych kompozycji wizytówek, dzięki czemu dzisiejsza prezentacja jest nieco inna.

Oczywiście, nadal nie jest jakoś wybitnie wyróżniająca się. Moim zdaniem mock-up, który ma być uniwersalny musi być nieco zachowawczy, tak aby jego forma nie odwracała uwagi od projektu. Mam nadzieję, że takie założenie udało się przemycić w dzisiejsze wizualizacje. Przypuszczam, że znów może pojawić się w nich trochę różnych małych błędów, ale hej! – na Graficznego zaglądają wyłącznie profesjonaliści- jestem więcej niż pewny, że w razie czego sobie poradzicie.

Poniżej kilka ujęć pokazujących o co tak właściwie chodzi.

PL
Materiał do wykorzystania w celach prywatnych i komercyjnych. Możesz go dowolnie modyfikować i dostosowywać do swoich potrzeb. Nie możesz go dystrybuować poza tym serwisem, sprzedawać ani umieszczać na serwisach typu stock / micro-stock.
EN
You can use this material for private and commercial purpose. You may freely modify and customize it to your needs. You can not distribute it outside Graficzny.com.pl site, sell or place on sites like stock / micro-stock.
Opublikowane przez Andrzej Gdula