Słodko gorzka inspiracja na początek tygodnia

Powiedzieć, że nie lubię poniedziałków to jakby nic nie powiedzieć. Myślę zresztą, że nie tylko ja tak mam, więc aby Wam trochę osłodzić początek tego tygodnia umieszczam kilka fajnych opakowań czekolad, które mogą Was zainspirować i pobudzić do działania.

Opakowania są zupełnie różne. Nie szukałem jakiegoś jednego klucza, ale dzięki temu na tak malutkim zestawieniu widać w jak bardzo różny sposób można podejść do jednego tematu. Mamy tutaj projekt ekskluzywny, ekologiczny, jeden jest trochę awangardowy, a jeszcze inny wykonywany ręcznie (hand made). Czyli jak zwykle dla każdego coś miłego.

Moim faworytem jest ostatni z tych zaprezentowanych – czekolady Demonio. Nie to, żebym był miłośnikiem sił zła i ciemności, ale w moim odczuciu najlepiej łączy cechy, które czynią opakowanie udanym. Jest całkiem wyrazisty – na pewno ładnie by się wyróżniał na sklepowej półce, przy czym jest dosyć oszczędny i nie brakuje mu humoru.

Zresztą zobaczcie sami i dajcie znać w komentarzach, które opakowanie Wam się najbardziej podoba. Smacznego oglądania. 🙂

Lapp & Fao Chocolate

czekolada_1 czekolada_2 czekolada_3 czekolada_4


Theo

czekolada_5 czekolada_6 czekolada_7 czekolada_8


Co Couture

czekolada_9 czekolada_10 czekolada_11


Omnom Hand Crafted Chocolate

czekolada_13 czekolada_14 czekolada_15 czekolada_17 czekolada_18


Bloom Everlasting Chocolate

czekolada_19 czekolada_20 czekolada_21 czekolada_22 czekolada_23 czekolada_24 czekolada_25


Demonio Chocolate

czekolada_26 czekolada_27 czekolada_28 czekolada_29