Mockup / Ulotka składana 3xA4 / Trifold A4 brochure

Ostatnio jeden z czytelników zwrócił mi uwagę, że w kolekcji mockupów na Graficznym brakuje jednego dosyć często używanego formatu jakim jest potrójnie składane A4 / A5. Kiedyś, dawno dawno temu zrobiłem taką wizualizację (jedną z pierwszych), ale w jakichś absolutnie dziwnych proporcjach, które bardzo średnio do czegokolwiek pasowały.

Czas nadrobić tą zaległość i dlatego dzisiaj wrzucam kolejny mockup, o takim właśnie formacie. Czy jest w tym coś nowego? Owszem. Od jakiegoś czasu chodzą za mną prezentacje trochę mniej minimalistyczne a bardziej organiczne, takie z fajną tekturką zamiast gładkiego podłoża. Z odrobinę uwypukloną fakturą papieru prezentowanego materiału. I tak właśnie podszedłem do publikowanego dzisiaj materiału.

Faktura ulotki, nie powinna Wam przeszkadzać, ale jeśli tak się stanie z podłożem to na wszelki wypadek przygotowałem drugą „klasyczną” wersje, którą można włączyć, dzięki czemu mockup nabierze trochę innego charakteru. Jak zwykle, kolor obydwu teł można dowolnie zmieniać, dzięki czemu na pewno dopasujecie prezentację do swojego projektu.