Wizytówka – zaokrąglone rogi / Round corner business card

Dzisiaj zacznę od taniej filozofii. Otóż czasem jakoś tak jest, że coś co nam się wydaje z początku błahe i proste do wykonania, w rzeczywistości idzie jak po grudzie, tak że z każdą kolejną chwilą zaczynamy nienawidzić tego co robimy i chcemy sobie to odpuścić…

Niestety, tak właśnie było z mock-upem, który dzisiaj prezentuję. No kurczę, co może być trudnego w kawałku tekturki, pokrytej prostym drukiem? No niby banalna sprawa, a jednak dała mi zdrowo w kość. Nie ukrywam, że w pewnym momencie miałem ochotę już tylko to zapisać, spakować i wysłać na serwer, tak żeby więcej tego nie oglądać. Na szczęście trochę się powstrzymałem i postarałem się jako tako dopracować tą wizualizację.

A jeśli już o niej mowa. To dotyczy ona projektu wizytówki z zaokrąglonymi rogami o formacie: 85 x 55 mm, niestety nie podam Wam promienia zaokrąglenia, bo w ferworze walki gdzieś zapodziałem tą wartość… Wizualizacja jest „zaopatrzona” w dwa tła: ciemne i jasne, każde ma trochę inną fakturkę, ale myślę, że obydwie wersje „jakoś” się prezentują.

Poniżej kilka przykładów jak to wygląda, jeśli uważacie, że na coś może się to nadać to ściągajcie i śmiało korzystajcie.

Rounded business card - Mockup

Rounded business card - Mockup

Rounded business card - Mockup