NoMad – karty do gry na bogato

Szukając ostatnio pewnych inspiracji do projektu, który realizowałem zupełnym przypadkiem trafiłem na niezwykle ciekawy projekt opakowania kart do gry. Nie dość, że sprawa bardzo ładna i przyzwoicie wykonana, to jeszcze czegoś takiego na Graficznym nie pokazywałem. 

Oczywiście, zdaję sobie sprawę, że wielu z Was pomyśli o tym projekcie, że jest strasznie odpustowy, być może nawet trochę kiczowaty. Niemniej, mnie to jakoś specjalnie nie przeszkadza, wydaje mi się, że liczne zdobienia i tłoczenia opakowania nadają mu fantastycznych charakter: trochę retro a trochę luksusowy.

Szkoda tylko, że sam projekt kart nie jest jakiś porywający. Ale w zamian za to, mamy okazję pooglądać świetnie wykonaną prezentację projektu, już za nią należą się projektantowi brawa. A tym jest Chad Micheal, projektant ze Stanów Zjednoczonych , który chyba specjalizuje się w tego typu projektach, możecie zresztą sami to sprawdzić, odwiedzając jego stronę na Behance.

chad_micheal_1 chad_micheal_2 Chad_Micheal_3 Chad_Micheal_4 chad_micheal_5 chad_micheal_6 chad_micheal_7 Chad_Micheal_8 chad_micheal_9 chad_micheal_10 chad_micheal_11 Chad_Micheal_12