Plakaty Marka Turkowskiego

Cieszy mnie niezmiernie fakt, że niektórzy z Was, decydują się na to, na co od jakiegoś czasu gorąco namawiam, czyli piszą do mnie z propozycją umieszczenia swoich prac na łamach skromnego (i wciąż niezobowiązującego) Graficznego.

Dokładnie tak się ostatnio stało, gdy otrzymałem maila od Marka Turkowskiego, z propozycją aby przedstawiać Jego prace. W to mi graj! – pomyślałem – i z wielką chęcią zaprezentuję Wam kilka projektów tegoż grafika.

Z tego co widzę, Marka ciągnie w stronę plakatu typograficznego i  dosyć minimalistycznego. Podoba mi się krótka seria plakatów o przysłowiach, aczkolwiek inne prace też są całkiem w porządku. Ale tak naprawdę, moja opinia się nie liczy i ważniejsze jest abyście to Wy, czytelnicy Graficznego, wyrazili swoją opinię o pracach przedstawianych poniżej. Od siebie dodam, że fajnie by było zobaczyć ich więcej, być może skupionych w jakiś projekt / myśl przewodnią – tak jak w przypadku plakatów o przysłowiach. Ale to co istnieje na teraz, też potrafi nacieszyć oko.

Jeśli chcecie zobaczyć więcej prac Marka, odwiedźcie jego profil na Behance`ie.

tyryryry7


tyryryry8


tyryryry9


tyryryry10


tyryryry11


tyryryry12


tyryryry6


tyryryry5


tyryryry4


tyryryry3


tyryryry_1


tyryryry2