Księżniczki Disneya rysowane przez Claire Hummel

Claire Hummel to ilustratorka, która aktualnie pracuje w Microsoft Studios. Brała czynny udział w produkcji takich gier jak: Alan Wake, Bioshock Infinite czy Ryse: Son Of Rome. Jednak nie samą pracą człowiek żyje, więc Claire tworzy także małe projekty dla siebie.

Jednym z takich projektów jest Historical Disney Princess Series. Składa się on na serię, w sumie dość prostych i minimalistycznych ilustracji przedstawiających księżniczki Disneya z przeróżnych bajek. Nie będę się specjalnie rozwodził nad ich wymienianiem, jestem pewny że znacie te postacie doskonale. Wspomnę tylko, że cała ta seria jest niezwykle urocza i sympatyczna. Widać wyraźnie, że Claire ma spory talent i potencjał.

Projekt ten może wydawać się odrobinę odtwórczy, myślę jednak, że warto się go nie czepiać i po prostu cieszyć nim oczy. Jeśli jesteście ciekawi innych prac tej artystki, to zapraszam na jej stronę internetową.

Claire_Hummel_3 Claire_Hummel_4 Claire_Hummel_5 Claire_Hummel_6 Claire_Hummel_7 Claire_Hummel_8 Claire_Hummel_9 Claire_Hummel_10 Claire_Hummel_1 Claire_Hummel_2