Identyfikacja – Danh Hien Jewelers

Danh Hien Jewelers to wietnamska firma jubilerska, która słynie z tego że zajmuje się ręcznym wytwarzaniem eleganckiej biżuterii. Firma ta ma długoletnią tradycję, bo została założona już w 1950 roku.

Jak się pewnie domyślacie dzisiaj chciałbym Wam pokazać jej nową identyfikację wizualną, za którą jest odpowiedzialne studio graficzne Bratus. Co mi się w niej podoba, to fakt, że już na pierwszy rzut oka sprawia bardzo eleganckie wrażenie. Wrażenie, które zdecydowanie kojarzy się z biżuterią, czymś ekskluzywnym, niedostępnym dla każdego. Jeśli nad samym logiem nie zachwyciłbym się jakoś specjalnie, to już nad resztą identyfikacji na pewno bym się pochylił. Jest po prostu bardzo zmysłowo i pieczołowicie wykonana – sprawia niezwykle przyjemne wrażenie.

Myślę, że obcowanie z firmą, która może pochwalić się tego typu materiałami to czysta przyjemność. A o to przecież w dobrej identyfikacji chodzi. Zresztą zobaczcie sami i dajcie znać czy Wam również ten projekt przypadł do gustu.

danhien_1 danhien_2 danhien_3 danhien_4 danhien_5 danhien_6 danhien_7 danhien_8 danhien_9 danhien_10 danhien_11 danhien_12 danhien_13