Ile pomysłów może pomieścić jedna głowa – reklamy Matteo Pozzi

Matteo Pozzi to włoski projektant graficzny. Pracuje jako dyrektor kreatywny w agencji DLVBBDO i jak się zdaje ma za dużo pomysłów na reklamy.

Swoje projekty tworzy za pomocą, tak ostatnio modnych, foto manipulacji. Zobaczmy kilka z nich i spróbujmy się zainspirować!

Co mi się podoba w projektach Matteo to fakt, iż każda seria reklam wygląda inaczej od poprzedniej. Owszem,  gdy Pozzi projektuje serie reklam dla dzieci stosuje podobne zabiegi graficzne, lecz gdy reklamuje inny produkt porzuca wymyśloną przez siebie stylistykę i stwarza zupełnie nową. Z pewnością wymaga to sporo pracy i inwencji.

Warto również prześledzić na stronie tego zdolnego grafika jak powstają owe fantastyczne prace. Często jest w nich więcej manualnej, poza komputerowej pracy niż myślicie. Aczkolwiek obróbka cyfrowa gra tu pierwsze skrzypce. Miłego oglądania.

Matteo Pozzi_1 Matteo Pozzi_2 Matteo Pozzi_3 Matteo Pozzi_4 Matteo Pozzi_5 Matteo Pozzi_6 Matteo Pozzi_7 Matteo Pozzi_8 Matteo Pozzi_9 Matteo Pozzi_10 Matteo Pozzi_11 Matteo Pozzi_12 Matteo Pozzi_13 Matteo Pozzi_14 Matteo Pozzi_15 Matteo Pozzi_16 Matteo Pozzi_17 Matteo Pozzi_18