Przegląd reklamy Walentynkowej

Walentynek można nie lubić, ale nie da się zaprzeczyć temu, że mają ogromny wpływ na marketing i reklamę. Co roku jesteśmy zalewani przeróżnymi promocjami, ofertami i kodami promocyjnymi w różowym bądź czerwonym kolorze. Nie ma się co oszukiwać, sam bywam autorem sporej części tego całego tałatajstwa.

Nie ukrywam też, że nie raz i nie dwa nie miałem specjalnie pomysłu na to, co można w takowej reklamie umieścić. Dlatego przygotowałem mały przegląd reklamy prasowej dedykowanej Walentynkom, dzięki któremu grafici mogą się zainspirować, a nie-graficy przygotować na to co ich niedługo czeka.

Co prawda dla tych, którzy faktycznie przygotowują reklamy prasowe bądź materiały poligraficzne zestawienie owo może być nieco spóźnione. Myślę jednak, że na wielu z nas czekają jeszcze mega pilne zlecenia reklam i materiałów promocyjnych z elementami serduszkowymi,  więc mam nadzieję, że poniższe inspiracje mogą komuś pomóc.

A reklamy te są zupełnie przeróżne. Od prawie wulgarnych, przez całkiem dowcipne po delikatne i subtelne. Jednym słowem, każdy znajdzie coś dla siebie.

a4_poster_print_camel

a4_poster_print_gorilla

a4_poster_print_owl

adriavalentines

benguilty

Binboa-U-Turn

diy-roses

Domvalantinesday

happy-valentines

heineken_valentine

hnk_valentines

hovis-valentine

KissDiaDosNamorados

love

NWvalentines

presse_wilkinson_stvalentin_hd_eng

puma-love-run2

puma-love-run3

shebavalentine

StrapsValentine

turkish-airlines-valentines-day-02

wurst_vday

yemeksepeti

170057

170059

bendon_pole