Mockup / Digipack

Oprócz mnie, pewnie nikt tego nie pamięta, ale gdy prawie równo rok temu ogłaszałem wielkie otwarcie nowego rozdania mock`upów na Graficznym byłem nieco rozdarty. Chciałem opublikować świetny mockup digipacka, który spowoduje mocny opad szczęki każdemu projektantowi, który go zobaczy.

Niestety nie udało się wywrzeć odpowiedniego wrażenia, aczkolwiek na pewno udostępniona wizualizacja Wam się spodobała. Nieraz ją widziałem w sieci, a ilość ściągnięć również przyprawiła mnie o mały zawrót głowy.

Tak czy siak, obiecałem że za rok postaram się wrócić do tej wizualizacji i trochę ją podrasować. Niniejszym wywiązuje się z tego zobowiązania i udostępniam nowy mock-up digipacka. Czy jest lepszy? Tak na serio trudno mi to ocenić. Na pewno jest lżejszy, jaśniejszy i nie tak ponury jak ten poprzedni. Wydaje mi się również, że jest nieco przyjemniejszy dla oka (czymkolwiek owa przyjemność by nie była).

Mam nadzieję, że plik przyjmie się równie dobrze co poprzedni – jeśli tak, to niedługo spadnie na mnie odpowiedzialność stworzenia digipacka 6 panelowego – ale dopiero za jakiś czas. Nie ukrywam, że ten projekt dał mi mocno w kość, choć gorąco liczę że było warto. Smacznego 🙂

Digipack mockup Digipack mockup Digipack mockup Digipack mockup Digipack mockup