Mockup / Smycz

Ciężko jest się do tego tak publicznie przyznać, ale postawię sprawę jasno: mock-up, który dzisiaj publikuje skrewiłem po całości. Tym nieszczęsnym mock-up`em jest popularny gadżet reklamowy – smycz.

Natrzaskałem sie już przeróżnych mock-up`ów, więc sądziłem że z taką niewielką sprawą powinno pójść w miarę gładko. Niestety. Okazało się, że wlanie projektu przy pomocy dość ograniczonego narzędzia Warp jest niemożliwe albo prawie niemożliwe. To znaczy jakoś to zrobiłem, ale efekt jest bardzo daleki od zadowalającego. Perspektywa i wszystkie te zaokrąglenia smyczy dały mi na tyle w tyłek, że do dzisiaj (a robiłem ten mockup ładny kawałek czasu) śnią mi się po nocach.

Czasem gdy tak sobie narzekam na słabą jakość swojej pracy, obiecuję że kiedyś do niej wrócę, poprawię i raz jeszcze wrzucę na Graficznego. Otóż dzisiaj publicznie deklaruję, że do tej wizualizacji już nie wrócę. Nigdy. Never. Nie ma bata! Za dużo krwi i potu w to wlałem, żeby chcieć jeszcze raz przeżywać taką traumatyczną sytuacją. Następny mock-up, który udostępnię będzie łatwy i przyjemny… może nawet następne dwa!

Efekty poniżej – jeśli będziecie chcieli z tego skorzystać, to uczciwie uprzedzam – możliwe że będziecie musieli się tym plikiem trochę pobawić aby pasował pod Wasz projekt.