Mockup / Czasopismo / Magazine / A4

Mockup / Czasopismo / Magazine / A4

Trochę trwało przygotowanie mockup`u, który dzisiaj udostępniam. Jednak w końcu się udało, więc jeśli tylko szukacie wizualizacji czasopisma, magazynu to od tej pory możecie śmiało ściągać pliki, które przygotowałem.

Magazyn jest przygotowany w formacie A4 – w rzeczywistości chyba dosyć rzadko stosowany w tego typu publikacjach, jednak musiałem się na coś zdecydować i myślę, że popularny A4 będzie się najlepiej do tego nadawać. Oprócz zwrócenia uwagi na format, muszę także posypać głowę popiołem: niestety nie udało mi się za dobrze przygotować krzywizn wynikających z ułożenia kartek… Jest to problem, z którym zmagam się od jakiegoś czasu i dochodzę do wniosku, że jakiegoś sensownego rozwiązania po prostu nie ma.

Nowe wersje Photoshop`ów są wzbogacane o kolejne bzdety, a do dziś się nie doczekaliśmy zwiększenia ilości punktów „Warp” – trochę to dziwne zważywszy na ilość postulatów wnoszonych przez użytkowników tego pakietu, aby taką funkcję zamieścić. Ale nie od dziś wiadomo, że Adobe wsłuchuje się głównie w szum banknotów swoich użytkowników, a nie w ich potrzeby… Niemniej jednak, jeśli macie jakiś pomysł jak lepiej kontrolować Warpa, to chętnie zapoznam się z Waszymi sugestiami.

Poniżej przykład jak ów mockup się prezentuję, dodam jeszcze, że oczywiście istnieje możliwość swobodnego zmieniania koloru tła. Smacznego!

Magazine Mock-up
Magazine Mock-up Magazine Mock-up Magazine Mock-up Magazine Mock-up

PL
Materiał do wykorzystania w celach prywatnych i komercyjnych. Możesz go dowolnie modyfikować i dostosowywać do swoich potrzeb. Nie możesz go dystrybuować poza tym serwisem, sprzedawać ani umieszczać na serwisach typu stock / micro-stock.
EN
You can use this material for private and commercial purpose. You may freely modify and customize it to your needs. You can not distribute it outside Graficzny.com.pl site, sell or place on sites like stock / micro-stock.
Opublikowane przez Andrzej Gdula