Mockup / Czasopismo / Magazine / A4

Mockup / Czasopismo / Magazine / A4

Trochę trwało przygotowanie mockup`u, który dzisiaj udostępniam. Jednak w końcu się udało, więc jeśli tylko szukacie wizualizacji czasopisma, magazynu to od tej pory możecie śmiało ściągać pliki, które przygotowałem.

Magazyn jest przygotowany w formacie A4 – w rzeczywistości chyba dosyć rzadko stosowany w tego typu publikacjach, jednak musiałem się na coś zdecydować i myślę, że popularny A4 będzie się najlepiej do tego nadawać. Oprócz zwrócenia uwagi na format, muszę także posypać głowę popiołem: niestety nie udało mi się za dobrze przygotować krzywizn wynikających z ułożenia kartek… Jest to problem, z którym zmagam się od jakiegoś czasu i dochodzę do wniosku, że jakiegoś sensownego rozwiązania po prostu nie ma.

Nowe wersje Photoshop`ów są wzbogacane o kolejne bzdety, a do dziś się nie doczekaliśmy zwiększenia ilości punktów „Warp” – trochę to dziwne zważywszy na ilość postulatów wnoszonych przez użytkowników tego pakietu, aby taką funkcję zamieścić. Ale nie od dziś wiadomo, że Adobe wsłuchuje się głównie w szum banknotów swoich użytkowników, a nie w ich potrzeby… Niemniej jednak, jeśli macie jakiś pomysł jak lepiej kontrolować Warpa, to chętnie zapoznam się z Waszymi sugestiami.

Poniżej przykład jak ów mockup się prezentuję, dodam jeszcze, że oczywiście istnieje możliwość swobodnego zmieniania koloru tła. Smacznego!

Magazine Mock-up
Magazine Mock-up Magazine Mock-up Magazine Mock-up Magazine Mock-up

PL
Materiał do wykorzystania w celach prywatnych i komercyjnych. Możesz go dowolnie modyfikować i dostosowywać do swoich potrzeb. Nie możesz go dystrybuować poza tym serwisem, sprzedawać ani umieszczać na serwisach typu stock / micro-stock.
EN
You can use this material for private and commercial purpose. You may freely modify and customize it to your needs. You can not distribute it outside Graficzny.com.pl site, sell or place on sites like stock / micro-stock.
Opublikowane przez Andrzej Gdula

 • Cancel-sky

  Powiem Ci, że uwielbiam Twoje mockupy!
  Może nie zawsze są one hiperrealistyczne (ale przecież nie o to chodzi), ale przynajmniej nie są „plastikowe”. Bo takich właśnie plastików pełno w sieci, kartki błyszczą się, jakby były wykonane z jakiegoś polerowanego tworzywa, a nie papieru. I te wszędobylskie blury, jakby nad publikacją przetaczała się mgła z Borów Tucholskich.
  Twoje są proste, niepstrokate, naturalne, skromne i skupiają uwagę na tym, co najważniejsze. Jak zwykle, uważam, że zrobiłeś kawał dobrej roboty i przynajmniej ja nie zauważam jakichś niedociągnięć w krzywiznach grafik – jest ok.
  I standardowo już pod kolejnym mockupem podrzucam pomysł na alternatywną wersję – publikacja z oprawą spiralną. Podejrzewam, że to może być grubszy temat;-)

  Dzięki, powodzenia i czekam na kolejne gorąco mockupy!

  • Andrzej Gdula

   Wielkie dzięki! Masz rację, właśnie tak staram się robić te mockupy, aby za bardzo nie odwracały uwagi od projektu. Potwierdzenie od innych dużo dla mnie znaczy – wiem, że jestem na dobrej drodze:)

   Publikacja z oprawą spiralną, jest faktycznie sprawą grubszą, ale jak najbardziej wartą rozważenia – koniec końców, wbrew pozorom chyba dosyć często się takie projekty robi – katalogi, raporty, sprawozdania… Pomyślę:)

 • Damian

  A ja zwyczajnie… grzecznie – chciałem podziękować za to co robisz 🙂 Na prawdę kapitalne mock-upy, zgadzam się z poprzednikiem. Cholernie doceniam fakt, że robisz to nieodpłatnie, bez głupich zasad – kliknij to, zlajkuj tamto – ot zwykły link do pobrania. Myślę, że zarówno ja jak i wielu innych grafików wisi Ci ogromne piwo za Twoje prace. Jedno z niewielu miejsc w sieci, które tak bardzo doceniam 🙂

  Wesołych Świąt drogi autorze i co raz lepszych mock-upów!

  • Andrzej Gdula

   Trochę się zarumieniłem, ale nie przeszkadza mi to serdecznie podziękować:)

   • Damian

    Swoją drogą Kubo, jeszcze ogromne podziękowania za… świetne rollupy. Ktoś pod nimi słusznie zauważył, że to najlepszy mockup tego rodzaju w sieci. Również się pod tym podpisuję. Mam jeszcze pewien pomysł… może zrobiłbyś mockup baneru? Chyba najpopularniejszym rozmiarem jest 2m x 1m.

    • Damian

     * miało być Andrzeju oczywiście. Przepraszam 🙂

 • Przemek

  Dziękuję za mock-up, jest świetny, tego mi brakowało do pełni szczęścia 🙂

 • wueres

  coś nie tak.. wrzucam do mockupu projekt z białą ramką dookoła na smarta i po zapisaniu projekt na mockupie jest zniekształcowy (ramka nie jest równo względem kantów)

  • Andrzej Gdula

   Hmm, może napiszesz dokładniej co jest nie tak. To znaczy, przede wszystkim w którym pliku? I z jakiej wersji Photoshopa korzystasz?

 • Ola

  To naprawdę bardzo miłe, a nawet dosłownie wspaniałomyślne z Twojej strony, ze dzielisz się efektami swojej pracy. Ja mam pewne problemy ze sprawna obsługa ale myślę,że znajdę jakąś okrężną drogę ;). Piękne, prace, piękna postawa – wieeelki szacun i wielkie dzięki 🙂

  • Andrzej Gdula

   Dzięki!

   Wiesz, jak masz jakieś problemy z obsługą któregoś mock-up`u daj znać. Spróbujemy coś na to poradzić – może się też okazać, że sam materiał jest źle przygotowany i warto go poprawić – o taką pomoc też pięknie poproszę:)