Mockup / Teczka A4

Jest taki wojskowy termin, który nad wyraz pasuje do dzisiejszego wpisu. Mianowicie chodzi mi o „rozpoznanie bojem”. Otóż stworzenie mock-up`u, który dzisiaj udostępniam było dla mnie nieco problematyczne, już przed podejściem do jego tworzenia wiedziałem, że będzie z nim kilka problemów, i niestety praktycznie wszystkie moje obawy znalazły potwierdzenie.

Tą próbą, bo tak należałoby to nazwać,  chciałem sprawdzić kilka rzeczy, a że przy takim sprawdzaniu zrobiłem praktycznie cały materiał to stwierdziłem że można udostępniać. No przecież nie każdy mock-up musi być tip-top. W sumie powinien, ale umówmy się że do tego będę jeszcze dochodzić. 🙂 Na pewno nie jest to ostatni mockup teczki, który wykonam, więc możemy to potraktować jako taką małą zapowiedź tego co pojawi się w bliżej nieokreślonej przyszłości.

Warto też dodać, że teczka, to materiał, który stosunkowo często pojawiał się w niedawnym wpisie Twój pomysł na mockup. Więc w jakimś sensie jego powstanie jest już odpowiedzią na Wasze zapotrzebowanie. Oczywiście ten temat pojawiał się w mojej głowie od jakiegoś czasu, ale bez wyraźnego sygnału, że trzeba pewnie bym się za to nie zabrał.

Miłego ściągania, poniżej kilka poglądowych obrazków jak to wygląda. A jak macie jakieś uwagi, to nie wahajcie się na mnie nakrzyczeć w komentarzach.

Mockup teczki Mockup teczki Mockup teczki Mockup teczki