Identyfikacja wizualna Mareiner Holz

Czy firma, która wykańcza i obrabia surowe drewno może mieć ładne logo i świetną identyfikacje wizualną? Oczywiście że może.

Zwłaszcza, że jest to firma z Austrii, gdzie jak się wydaję kultura wizualna stoi na nieco wyższym, niż u nas, poziomie. Serio, wyobrażacie sobie ładną identyfikacje nomen omen tartaku? No to popatrzcie.

Projekt logotypu i identyfikacji wizualnej, który Wam pokazuje przygotowała Austriacka agencja Moodley Brand Identity. Chcieli przygotować projekt, który jest świeży i naturalny. Jakkolwiek to brzmi miał kojarzyć się z ekologią – zresztą firma Mareiner Holz, właśnie tym się zajmuje: ekologiczną obróbką drewna. Nie pytajcie mnie co to znaczy.

Moim zdaniem udało im się wykonać swoje zadanie w 100%, projekt jest niesamowicie estetyczny i bardzo miło się na niego patrzy. A patrząc od technicznej strony, to przygotowanie wizualek całego zestawu jest już kompletnie miodzio – nic tylko siedzieć, patrzeć i wzdychać.

mareiner_holz__niederl_01 mareiner_holz__niederl_02 mareiner_holz__niederl_03 mareiner_holz__niederl_04 mareiner_holz__niederl_05 mareiner_holz__niederl_06 mareiner_holz__niederl_07 mareiner_holz__niederl_08 mareiner_holz__niederl_09 mareiner_holz__niederl_10 mareiner_holz__niederl_11 mareiner_holz__niederl_12 mareiner_holz__niederl_13 mareiner_holz__niederl_14