Mockup / Czasopismo / Magazine / A4

Trochę trwało przygotowanie mockup`u, który dzisiaj udostępniam. Jednak w końcu się udało, więc jeśli tylko szukacie wizualizacji czasopisma, magazynu to od tej pory możecie śmiało ściągać pliki, które przygotowałem.

Magazyn jest przygotowany w formacie A4 – w rzeczywistości chyba dosyć rzadko stosowany w tego typu publikacjach, jednak musiałem się na coś zdecydować i myślę, że popularny A4 będzie się najlepiej do tego nadawać. Oprócz zwrócenia uwagi na format, muszę także posypać głowę popiołem: niestety nie udało mi się za dobrze przygotować krzywizn wynikających z ułożenia kartek… Jest to problem, z którym zmagam się od jakiegoś czasu i dochodzę do wniosku, że jakiegoś sensownego rozwiązania po prostu nie ma.

Nowe wersje Photoshop`ów są wzbogacane o kolejne bzdety, a do dziś się nie doczekaliśmy zwiększenia ilości punktów „Warp” – trochę to dziwne zważywszy na ilość postulatów wnoszonych przez użytkowników tego pakietu, aby taką funkcję zamieścić. Ale nie od dziś wiadomo, że Adobe wsłuchuje się głównie w szum banknotów swoich użytkowników, a nie w ich potrzeby… Niemniej jednak, jeśli macie jakiś pomysł jak lepiej kontrolować Warpa, to chętnie zapoznam się z Waszymi sugestiami.

Poniżej przykład jak ów mockup się prezentuję, dodam jeszcze, że oczywiście istnieje możliwość swobodnego zmieniania koloru tła. Smacznego!

Magazine Mock-up
Magazine Mock-up Magazine Mock-up Magazine Mock-up Magazine Mock-up